• Zahajujeme další pololetí cvičení

  Vložila Markéta

  8. února 2018 zahajujeme další pololetí cvičení jógy – letos jsme přidali ještě jednu lekci vitální jógy navíc od 18:30. Fit jóga je plně otevřena novým zájemcům (začátek v 19h, přijďte nejpozději v 18:45). Vitální jóga je otevřena pro náhradníky – o volných kapacitách vás budeme informovat po první lekci – napište nám zprávu na Facebook/email, pokud máte o místo náhradníka zájem a připište preferovaný čas – od 18:30 nebo 19:30. Cvičíme v malé a velké tělocvičně Gymnázia Benešov (boční vchod). Možnost zaplatit výhodnou cenu za celé pololetí je pouze první tři týdny!

 • Dotazy na Janu

  Vložila Markéta

  Na Facebooku jsme vám dali možnost položit našim instruktorům dotazy, na které byste rádi znali odpovědi a mohli jste tak náš tým lépe poznat. Čtvrtá na vaše dotazy odpovídala Jana a tady je výsledný článek.

  Otevřít článek v PDF (261kB)

 • Dotazy na Galinu

  Vložila Markéta

  Na Facebooku jsme vám dali možnost položit našim instruktorům dotazy, na které byste rádi znali odpovědi a mohli jste tak náš tým lépe poznat. Čtvrtá na vaše dotazy odpovídala Galina a tady je výsledný článek.

  Otevřít článek v PDF (290kB)

 • Dotazy na Mároše

  Vložila Markéta

  Na Facebooku jsme vám dali možnost položit našim instruktorům dotazy, na které byste rádi znali odpovědi a mohli jste tak náš tým lépe poznat. Třetí na vaše dotazy odpovídal Mároš a tady je výsledný článek.

  Otevřít článek v PDF (37kB)

 • Dotazy na Monicu

  Vložila Markéta

  Na Facebooku jsme vám dali možnost položit našim instruktorům dotazy, na které byste rádi znali odpovědi a mohli jste tak náš tým lépe poznat. Druhá na vaše dotazy odpovídala Monica a tady je výsledný článek.

  Otevřít článek v PDF (6MB)

 • Dotazy na Markétu

  Vložila Markéta

  Na Facebooku jsme vám dali možnost položit našim instruktorům dotazy, na které byste rádi znali odpovědi a mohli jste tak náš tým lépe poznat. První na vaše dotazy odpovídala Markéta a tady je výsledný článek.

  Otevřít článek v PDF (451kB)

 • Zahájení 2. pololetí - 5. 2. 2015

  Vložila Markéta

  5. února zahajujeme další pololetí cvičení jógy – stejně jako v minulém pololetí nabízíme dvě cvičení: 90-minutová Fit jóga od 19h ve velké tělocvičně Gymnázia Benešov a hodinová Vitální jóga -19:30 - malá tělocvična Gymnázia Benešov! Více o těchto lekcích a ceně v sekci Cvičení. Možnost zaplatit výhodnou cenu za celé pololetí jen první tři týdny!

  Otevřít plakát v PDF (170kB)

 • Poděkování účastníkům marathonu

  Vložila Markéta

  Děkujeme všem účastníkům II. Charitativního FIT jóga marathonu! Letos jsme díky vám vybrali krásných 5.250 Kč pro dětské domovy. Fotografie z akce si můžete prohlédnout v sekci Galerie, další foto naleznete na facebookových stránkách FIT jógy Benešov!

 • Charitativní Fit jóga marathon 2014

  Vložila Markéta

  18. prosince chystáme 2. ročník charitativního Fit jóga marathonu! Přijďte, protáhněte se, zobněte cukroví a hlavně - udělejte dobrou věc. Těší se na vás celý tým FJM! Více informací v letáčku.

  Otevřít plakát v PDF (1000kB)

 • Informace k 1.pololetí

  Vložila Markéta

  Cvičení končí v roce 2014 11.prosincem, pololetí pak navazuje 8. ledna a a končí 22.ledna 2015. Navíc je ale připravena speciální akce pro zájemce dne 18.12. - charitativní Fit jóga marathon (viz následující aktualita).

 • Upozornění

  Vložila Markéta

  Vzhledem k omezené kapacitě na Vitální józe budou mít vždy do 19:25 přednostní vstup registrovaní členové (ti, co mají předplacené pololetí) a pouze 2 na jednorázové vstupné. Po 19:25 bude umožněn vstup i dalším jednorázově platícím do doplnění kapacity tělocvičny (13 osob). Děkujeme za pochopení a za včasný příchod registrovaných členů.

 • Zahájení cvičení - 25.9.2014

  Vložila Markéta

  25. září zahajujeme další pololetí cvičení jógy – letos nás chystají změny a dvě nová cvičení (více o cvičení a ceně v sekci Cvičení). 90-minutová Fit jóga od 19h ve velké tělocvičně Gymnázia Benešov a hodinová Vitální jóga -19:30 - malá tělocvična Gymnázia Benešov! Možnost zaplatit výhodnou cenu za celé pololetí jen první tři týdny!

  Otevřít plakát v PDF (240kB)

 • Zahájení cvičení - 6.2.2014

  Vložila Markéta

  Ve čtvrtek 6. února zahajujeme další pololetí Fit jógy a Dynamické jógy - podrobnosti k zahájení pololetí naleznete v přiloženém letáčku.

  Otevřít plakát v PDF (175kB)

 • Zahájení cvičení

  Vložila Markéta

  19. září zahajujeme další pololetí cvičení Dynamické jógy (19h – velká tělocvična Gymnázia Benešov) a Fit jógy s posilováním (19:30 - malá tělocvična Gymnázia Benešov)! První náhledová hodina za 50 Kč!!

  Otevřít plakát v PDF (173kB)